Išvyka į konkursą „Robotiada 2014“

Kiekvienais metais, kovo mėnesį, aktyviai ruošęsi Lego robotų konstruktoriai iš visos Lietuvos renkasi į Vilnių išbandyti savo jėgų. Prieš vykdami į Vilnių, Pakruojo rajono jaunieji konstruktoriai kovo 14 dieną varžėsi Rozalimo vidurinėje mokykloje. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos. Pirmosios komandos nariai – Lego robotų kostravimo būrelio senbuviai – aštuntokai Rokas Bajoriūnas, Deividas Martinkus, Lukas Martinkus, Edgaras Stasiukaitis, buvo ryžtingai nusiteikę kovoti dėl prizinių vietų. Jų viltys pasiteisino: įtemptoje kovoje devynių komandų tarpe jie laimėjo 3-iąją vietą. Antrosios komandos, kurią sudarė Modestas Jokubauskas, Tadas Paužuolis, Paulius Paužuolis, Jordanas Paužuolis, Audrius Paužuolis ir Nedas Paplauskas, tikslas buvo pirmą kartą dalyvauti oficialiose varžybose. Jie pasirodė kukliau, tačiau visų varžybų dalyvių nuotaika buvo puiki. Jie pastovių mūsų rėmėjų Pakruojo „Rotary“ klubo atstovės Astos Pabilionienės buvo apdovanoti varžybų dalyvių pažymėjimais, o prizininkai gavo diplomus ir piniginius prizus. Tad kovo 22 d. į respublikinę „Robotiadą 2014“, kuri vyko Vilniuje, išvykome pakilios nuotaikos ir didelių vilčių pilni. Šį kartą sekėsi prasčiau: po trijų turų mūsų pirmoji komanda nepateko tarp šešiolikos stipriausių komandų ( varžybose dalyvavo 42 komandos iš visos Lietuvos ), kurios tęsė tolesnę kovą dėl apdovanojimų. Tačiau mokiniai išvyka nenusivylė. Apžiūrėjome efektingą Energetikos ir technikos muziejaus, kuriame vyko varžybos, ekspoziciją. Grįžome namo tvirtai nusprendę kitais metais pasirodyti geriau. Nuoširdžiai dėkojame Pakruojo „Rotary“ klubui už jau trečius metus rajono jauniesiems Lego konstruktoriams suteikiamą galimybę tobulėti, keliauti, susirasti naujų draugų-bendraminčių.

Lego robotų konstravimo būrelio vadovas Saulius Zapalskis

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA