Išvyka į Klaipėdą

Gegužės 26 dieną 16 mokinių vyko į Klaipėdą iš sveikatos projekto „Noriu ir galiu būti sveikas“. Vaikai aplankė Lietuvos jūrų muziejų – lietuvišką marinistinį muziejų. Muziejus  įsikūręs Klaipėdos Kopgalyje, šiauriausiame Kuršių nerijos taške. Vaikai gėrėjosi įspūdingomis vaizdo projekcijomis supintomis  delfinų ir ruonių pasirodymais. Delfinų pasirodymas – tai edukacinis renginys, skirtas supažindinti lankytojus su nuostabiais gyvūnais, siekiant, kad žmogus saugotų ir tausotų jų natūralią aplinką – jūrą. Delfinai – ypatingi gyvūnai. Jūrų muziejuje delfinai ne tik dalyvauja pasirodymuose, pažintinėse programose, bet ir padeda vaikams terapijos programose. 

Po nuostabaus  pasirodymo visi skubėjo pasitaškyti jūroje. Pavargę, bet pilni įspūdžių visi grįžo namo.

                                                         Muzikos mokytoja Daiva Gasėnienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *