Įspūdžiai iš Didžiojo knygų pristatymo konkurso finalo

Šių metų lapkričio 14 dieną aš dalyvavau Didžiojo knygų pristatymo konkurso finale, kuris vyko Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Vos įžengusią į bibliotekos patalpas, pasitiko darbuotojos, kurios mane užregistravo, paaiškino viską, kas man atrodė svarbu. Konkursas buvo padalintas į tris mažesnius konkursėlius: 1-4, 5-8 ir 9-12 klasių mokinių. Pirmoje grupėje buvau ir aš. Pristačiau Vytauto V. Landsbergio knygą „Tinginių pasakos”. Komisija buvo labai reikli, griežta. Džiaugiausi, kad niekur nesuklydau, neišsigandau ir, mokytojos žodžiais sakant, buvau labai šauni ir kalbėjau įtikinamai. Nelaimėjau prizinės vietos, bet ši patirtis buvo man tikrai įdomi ir labai naudinga ateičiai. Mačiau, kaip knygas pristato kiti mokiniai, dalyvavau organizuotose edukacinėse veiklose, bibliotekos darbuotoja mums aprodė visą biblioteką. Konkurso pabaigoje visi skanavome įspūdingo dydžio tortą. Už dalyvavimą šiame konkurse nuoširdžiai dėkoju savo mokytojai Rasai Orlienei.

4 klasės mokinė Urtė Vasiliauskaitė