Didysis knygų pristatymo konkursas

Lapkričio 6 d. Pakruojo Juozo Paukštelio viešojoje bibliotekoje vyko „Didžiojo knygų pristatymo konkurso“ atrankinis turas. Žeimelio miestelio bibliotekininkei Virginijai Balčiūnienei pasiūlius, jame sudalyvauti sutiko Žeimelio gimnazijos IV kl. mokinė Meilutė Gurgždytė, kurią pasirodymui paruošė mokytoja Lena Zapalskienė. Mergaitė pristatė Vytauto Račicko knygą „Sunku būti mokiniu“. Nuotaikingai ir išraiškingai pristatytas kūrinys nepaliko abejingų vertinimo komisijos narių, kurie Meilutei skyrė nominaciją už originaliausią knygos pristatymą. Komisijos sprendimu Meilutė vyks į kitą konkurso turą Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje. Konkurso dalyvė apdovanota diplomu ir saldžiais prizais.

Linkime Meilutei tolesnės sėkmės!