Bibliotekoje naujos knygos

IMG_0408-1Jau vienuolika metų, kai mokyklos biblioteka pasipildo naujomis knygomis iš p. A.Adamkienės labdaros-paramos fondo. Mokyklos bendruomenė su džiaugsmu laukia šio įvykio. Šiemet mokyklos bibliotekos fondas pasipildė 110 egzempliorių naujų knygų. Jaunųjų skaitytojų laukia V.Landsbergio „Obuolių pasakos ir kriaušių“, „Varlė bunkeryje“, „Anupro kupros“, „Arklio Dominyko meilė“; V.Petkevičiaus „Kodėlčius“; R.Šerelytės „Krakatukai sniegynuose“. Paaugliams skirtos knygos J.Echols „Deginant tiltus“, H.Fitzpatrick „Mano gyvenimas šalia“, vyresniesiems skaitytojams M. Bulgakovo „Baltoji gvardija“, Dan Brown „Inferno“, R.Petrausko „Lemtingi sprendimai“ ir kt. Smagu, kai gali skaitytojui pasiūlyti dar neskaitytą knygą. Kaip teigia žymi švedų rašytoja A.Lindgren, „išmokę ieškoti knygose džiaugsmo ir paguodos, mes be to nebegalime apsieiti. Daugybei žmonių knygos reikalingos kaip duona ir druska. Ir taip bus, kiek mes beišrastume įmantrių kasečių, televizorių ar kitų pakaitalų…“

Bibliotekininkė Virgutė Gribienė