Antrokų laimėjimai

2017-ieji metai yra paskelbti Piliakalnių metais.  Ką tik nuaidėjo Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuotas festivalis „Piliakalnių Lietuva‟, kuriame mokytojos Rasos Orlienės paskatinti dalyvauti panoro ir mūsų gimnazijos antrokai. Mažieji mokinukai domėjosi baltų kultūra, papročiais, simboliais, paskui savo sumanymą atskleidė kūrybiniuose darbuose. Urtė Vasiliauskaitė, Kamilė Matiejauskytė ir Eimis Adomaitis dalyvavo piešinių konkurse „Baltai‟. Darbai į šį konkursą atkeliavo ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kaimyninių šalių. Urtė Vasiliauskaitė tapo konkurso diplomante 1-5 klasių grupėje už piešinyje įgyvendintas originalias kūrybines idėjas. Kiti du mokiniai gavo padėkas kaip paskatinimą. Džiaugiamės mūsų mažųjų dailininkų laimėjimais.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Bernotaitė