Meduoliais kvepiantis vakaras

Gruodžio 13d. 1g klasės mokinės kartu su mokytoja Inga Strižigauskiene organizavo renginį Žeimelio bendruomenei: „MEDUOLIAIS KVEPIANTIS VAKARAS“. Šis renginys – technologijų projektinio darbo rezultatas. Renginio tikslas – suburti bendruomenę, kartu praleisti laiką, pasidalinti džiaugsmu ir šypsena, Kalėdų laukimo nuotaika.
Renginyje netruko judrių, nuotaikingų žaidimų, kurie linksmino ne tik žaidėjus, bet ir stebėtojus. Taip pat skambėjo Vakarės atliekamos dainos. Renginio kulminacija – „SKRYBĖLIŲ ŠOU“. Mokinės įdėjo daug darbo ir išmonės kurdamos baltas skrybėles, kurias kiekviena renginio metu ir pademonstravo. Devintokės džiaugiasi, kad žiūrovai buvo sužavėti jų darbais. Visų laukta smagioji ir saldžioji šventės dalis – pačių devintokių kepti meduoliai. Visi vaišinosi meduoliais, šnekučiavosi ir turėjo progą draugui padovanoti puodelį arbatos ir ant jo parašyti palinkėjimą.
1g klasės mokinės džiaugiasi, kad šventė praėjo puikiai visada buvusios šalia mokytojos Ingos Strižigauskiėnės dėka bei dėl daugiafunkcio centro darbuotojų, kurie maloniai bendradarbiavo, ir visų kitų, prisidėjusių ir tapusių šventės dalimi.
1g kl. mokinės G.Šešplaukytė ir R.Šimaitytė