Viktorina – protmūšis „Praleidžiu progą pasityčioti!“

Kovo 30 d. gimnazijos moksleivių komanda, kurią sudarė 5 kl. mokinė U. Daučionaitė, 6 kl. mokinė A. Papalauskaitė ir 8 kl. mokinė M. Gurgždytė prisijungė ir aktyviai dalyvavo  viktorinoje – protmūšyje „Praleidžiu progą pasityčioti!“,  skirtą atkreipti visuomenės dėmesį į patyčių ir smurto prieš vaikus problemas, formuoti teigiamas nuostatas į pagarbų ir draugišką tarpusavio bendravimą ir taip paminėti Sąmoningumo mėnesį BE PATYČIŲ 2023! Renginyje dalyvavo  77 mokinių komandos iš skirtingų ugdymo įstaigų.  Viktorina – protų mūšis vyko nuotoliu per Zoom. Dalyviai nuotoliniame Zoom susitikime gavo  užduotis su brūkšniniu (QR) kodu. Klausimai – užduotys dalyvių komandoms buvo  pateikiamos per Actionbound programą. Užduotys buvo atliekamos ir išsiunčiamos iš savo Actionbound programos. Kiekviena dalyvių komanda į viktoriną – protų mūšį jungėsi tik su vienu išmaniuoju telefonu (kad galėtų laisvai judėti po ugdymo įstaigą), kuriame instaliuota Actionbound programa. Mūsų  mergaičių komanda užėmė 20 vietą iš dalyvavusių 77 respublikos komandų. Nuoširdžiai džiaugiamės dalyvavimu ir rezultatais.

MVGK  vadovė  D. Freibergienė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *