Startavo Šiaulių regiono pagalbos abiturientams iniciatyva „Šiauliai auga“

Likus lygiai mėnesiui iki valstybinių brandos egzaminų sesijos, Šiaulių miesto savivaldybė kartu su Vilniaus universitetu skelbia iniciatyvos „Šiauliai auga“ pradžią. Pagrindinis iniciatyvos tikslas – padėti visiems Šiaulių regiono abiturientams tinkamai pasiruošti egzaminams, suteikiant jiems nemokamą, profesionalią korepetitorių pagalbą patogiu laiku.

Ilgiau nei mėnesį, nuo gegužės 7 d. iki birželio 16 d., Vilniaus universiteto studentai, patys buvę „šimtukininkai“, taps Šiaulių regiono abiturientų korepetitoriais, atsakys į visus rūpimus klausimus bei pakvies į popamokines konsultacijas kiekvieną darbo dieną nuo 16 val. Kviečiame visus Šiaulių miesto abiturientus pasinaudoti profesionalia studentų konsultacine pagalba ir prisijungti prie šios iniciatyvos!

Kaip prisijungti prie iniciatyvos ir susisiekti su korepetitoriais?

Prisijungti prie iniciatyvos „Šiauliai auga“ labai paprasta – su kitais regiono abiturientais bei savo būsimaisiais korepetitoriais susitiksite vos kelių mygtukų paspaudimu:

Šioje grupėje rasite konsultacijų tvarkaraščius, nuotolinių konsultacijų prisijungimo nuorodas bei kitą svarbiausią ir nuolat atnaujinamą informaciją.

Tereikia pasirinkti Jums patogų prisijungimo būdą ir Jūs tapsite viso Šiaulių regiono abiturientų bei Vilniaus universiteto korepetitorių komandos dalimi!

Taip pat džiaugiamės galėdami pranešti, jog kiekvieną savaitę prie iniciatyvos prisijungusius abiturientus aplankys ypatingi svečiai, visiems puikiai pažįstami visuomenės atstovai, o jau šį trečiadienį (gegužės 12 d.) 16 val. abiturientų mokytoju vienai dienai taps vienas žinomiausių Lietuvos „YouTube“ kūrėjų, buvęs premjero Sauliaus Skvernelio patarėjas Skirmantas Malinauskas!

Tad, gerbiami abiturientai, nedvejokite, prisijunkite prie regiono abiturientų šeimos, sustiprinkite savo žinias prieš egzaminus ir pasitikite egzaminų sesiją be nerimo ir tik su dar tvirtesniu pasiryžimu!

Šiaulių miesto mero patarėjas Justinas Švėgžda

Comments are closed.
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas