Spektaklio „Riešutų duona“ įspūdžiai

Kultūros pasas–puikus būdas mokiniams plėsti savo akiratį, dalyvauti kultūros renginiuose. Tuo įsitikino grupė vyresnių klasių gimnazistų, rugsėjo 19 dieną galėję žiūrėti Keistuolių teatro spektaklį „Riešutų duona“ Radviliškio kultūros centre.

Režisieriaus Aido Giniočio spektaklis pagal Sauliaus Šaltenio apysaką „Riešutų duona”– į mokyklinės literatūros sąrašus įtrauktas moderniosios lietuvių literatūros klasikos kūrinys.  Tai – spektaklis jauniems žmonėms, gyvenantiems nuolat besimainančioje, mažumėlę ciniškoje ir tyrą meilę neigiančioje aplinkoje. Jaunų aktorių įspūdinga vaidyba,  „The Beatles“ muzika šiuolaikiškai perteikia  bręstančio žmogaus išgyvenamą vidinę dramą ir randa kelią į kiekvieno žiūrovo širdį.