Lapkričio 8 dieną Mokymosi ypatumų centras „Labirintas“  iš projekto „Kokybinės sistemos vaikams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų adaptavimas ir pritaikymas Lietuvoje“, paskelbė konkursą mokykloms, kurio metu  net 10  laimėjusių konkursą mokyklų galės suteikti galimybę 3 vaikams mėnesį dirbti su Fast ForWord programa! Šios dovanos vertė net 2250 Eur.  Labirintui paskelbus konkursą mokykloms, sulaukta didžiulio kiekio paraiškų. Žeimelio gimnazija pateko į 10 atrinktų laimingųjų  mokyklų skaičių. Projekto tikslas – kuriant naujus ir pritaikant užsienio šalių gerąją patirtį adaptuoti ir įdiegti Lietuvos  mokyklose, veiksmingą metodų ir integruotų paslaugų pažeidžiamiems vaikams, turintiems specifinių mokymosi sutrikimų, kokybinę sistemą, taip užtikrinant vaikų gerovę. ForWord – tai online pratimai, sukurti JAV įmonės Scientific Learning, kurių veiksmingumas yra įrodytas psichologiniais ir neurologiniais moksliniais tyrimais. Naujomis psichologijos ir neuromokslo žiniomis paremti mokymosi metodai kartu su naujausiomis technologijomis yra lyderiaujantys, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę vaiko, kuris turi mokymosi ir skaitymo sutrikimų, tokių kaip disleksija ar disgrafija.

Projekto veiklų įgyvendinimas leis prisidėti tiek prie mokinių psichikos sveikatos stiprinimo, tiek prie mokyklos, vietos bendruomenių emocinio klimato gerinimo.

Spec. pedagogė Diana Freibergienė