Reprezentacinis mokyklos filmukas ,,Žeimelio gimnazija“

Kiekviena diena yra nauja mokyklos istorija. Kas daugiau, jei ne mes patys, Žeimelio gimnazijos bendruomenė, turėtume žinoti ir domėtis apie mokyklos gyvenimą. Nors mokyklos istorija yra užrašyta tiek knygose, tiek internete, šiuolaikiniam žmogui tai tampa nuobodu. Vos ne kiekvienas teigia, kad domėtis mokyklos gyvenimu yra svarbu, bet dažnas to nedaro. Būtent dėl šios priežasties mes nusprendėme įgyvendinti šį projektą –  sukurti reprezentacinį mokyklos filmuką. Tai ne tik alternatyva, kuri pritrauktų žmonės sužinoti daugiau apie mokyklos istoriją ar šių dienų įvykius, tai ir būdas įtraukti bendruomenės narius į kūrybinį procesą. Bendruomenė turi žmones jungti, tikimės, kad šiuo projektu mums pavyko suburti ir įtraukti bendruomenę į filmuko kūrimo veiklą ir kartu pasiekti gerą rezultatą.

Pristatome mūsų, Saulės Mikėnaitės ir Robertos Šimaitytės, projektinį darbą ir už pagalbą bei įsitraukimą į kūrybinę veiklą tariame ačiū darbo vadovei Irminai Nogobodienei, auklėtojai Eglei Saudargei, Donatui Bitaičiui, Rokui Bajoriūnui, Danielei Lekavičiūtei, žmonėms, sutikusiems nusifilmuoti interviu ir visiems, prisidėjusiems prie idėjos įgyvendinimo. Gero žiūrėjimo!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas