Rajoninėje anglų kalbos olimpiadoje

????????????????????????????????????????????????????????Sausio 14 dieną Pakruojo Atžalyno gimnazijoje vyko Rajoninė anglų kalbos olimpiada, kurioje dalyvavo 20 mūsų rajono vienuoliktokų. Moksleiviai turėjo atlikti keletą užduočių: peržiūrėję mokslinio-informacinio stiliaus video pranešimą, turėjo parašyti išsamią jo santrauką, dalyvauti diskusijoje porose apie šių dienų aktualijas, atlikti komandinę kūrybinę užduotį. Šiame renginyje mūsų gimnazijai atstovavo 3g klasės moksleiviai Remigijus Katlauskas ir Kipras Pulokas. Džiaugiamės Kipro pasirodymu ir SVEIKINAME Remigijų, laimėjusį garbingą antrą vietą.
Savo mokinių rezultatais džiaugiasi ir dar geresnių pasiekimų jiems linki mokytoja Dalia Petraitienė.