Rajoninė fotografijų paroda „ATVIRUKAS MAMAI IR TĖČIUI“

Šeima yra vienintelė sąskaita banke. Jei nepamiršit jos kasdien papildyti meile, švelnumu, ištikimybe bei pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos.“ (Bruno Ferrero)

 Baigėsi  fotografijų  paroda ,,ATVIRUKAS MAMAI IR TĖČIUI“ skirta  Šeimos dienai paminėti. Virtualią fotografijų parodą organizavo  Žeimelio gimnazija. Parodos tikslas ugdyti  mokinių vertybines nuostatas, gebėjimą reikšti pagarbą,  meilę ir dėkingumą mamai, močiutei, tėčiui, seneliui, šeimai; ugdyti meninius gebėjimus ir savo mintis, jausmus perteikti vizualinėmis priemonėmis, taip pat mokiniams suteikti teigiamų emocijų.

Džiaugiamės, kad sulaukėme labai daug gražių darbelių. Parodoje aktyviai dalyvavo Žeimelio gimnazijos, Lygumų pagrindinės mokyklos mokiniai, įsijungė ir ­„Žemynos“ progimnazija. Ačiū visiems mokiniams ir jų mokytojoms už dalyvavimą parodoje. Darbelius galite peržiūrėti čia

Organizatoriai

Comments are closed.
Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas