Projektinių darbų pristatymas Žeimelio gimnazijoje

      Priešpaskutiniai metai mokykloje III g klasės gimnazistams iš pažiūros gali atrodyti vieni lengviausių – dešimtos klasės egzaminai jau praeityje, o dvyliktos – tik po metų. Kaip bebūtų, nederėtų pamiršti, kad vienuoliktokams pailsėti prieš kitąmet laukiančius brandos egzaminus bei stojimo į aukštąsias mokyklas maratoną neleidžia mintis apie pavasarį jų laukiantį pasirinkto dalyko metinio projektinio darbo gynimą. Kiekvienas mokinys, besimokantis 3g klasėje, turi pasirinkti projektinį darbą, derindamas su mokytoju temą, darbo metodus, turinį. Projektiniais darbais siekiama puoselėti mokinių ir mokytojų kūrybines galias, skatinti ugdymo proceso metodų įvairovę, siekti inovacijų, nukreipti ugdytinius mokslinei-tiriamajai bei kūrybinei veiklai, ieškoti raiškos įvairovės.

      Birželio 10 d. vyko mokinių Projektų pristatymas.  Projektai  išsiskyrė įdomumu,  inovatyvumu, kai kurie – praktiškumu, kūrybiškumu, moksliškumu, aktualumu ir kitais kriterijais. Mokiniams visus metus talkino būrys mokytojų.  Temos buvo įvairios: „Repo muzikos istorija ir geografija“ (Nedas Š.), „Žeimelio žydų istorija“ (Simona G. ir Matas L.), „Liturginės spalvos mandalose“ (Fausta S. ir Brigita K.), „Mobilaus telefono panaudojimas“ (Medas B.), „Judriai pertraukai“ (Gabija Š. ir Justina D.), „Aš – Žeimelio gimnazija ir man 100 metų“ (Saulė M. ir Roberta Š.), „Nuodingiausi Lietuvos augalai“ (Beata K. ), „Vestuvių muzikantų muzikos pokytis iki XXI amžiaus“ (Vakarė V.), „Fiziniai pratimai ir mankšta namų sąlygomis“ (Domas B. ), „Balsavimo dėžutės projektavimas ir gaminimas“ (Jovilė M.).

      Norime pasidžiaugti, kad mūsų gimnazijos 3g  klasės mokiniai įveikė šį  iššūkį ir sėkmingai pristatė savo projektinius darbus.

                                                                          Projektų vertinimo komisija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.