Pradinukų sveikinimas Žemei

Kovo 21-26 d. pradinių klasių mokiniai vykdė integruotą projektinę veiklą, skirtą paminėti Žemės dienai. Kiekviena klasė ruošė po plakatą ir savo darbus pristatinėjo kitų klasių mokiniams. Pirmokų plakatas buvo apie Lietuvos miškų žvėris, antrokai supažindino su mūsų miškuose augančiais grybais. Trečiokai ketvirtokams papasakojo apie Lietuvos paukščius, o ketvirtokai trečiokams – kokie medžiai auga prie mūsų mokyklos. Mokiniams pristatymai labai patiko, o plakatais yra papuošta pradinių klasių parodų siena. Po pamokų  kitoje aplinkoje  visi skubėjome į inkilų kėlimo šventę. Vaikai kartu su savo tėveliais pagamino net 19 inkilų, kurie buvo iškelti prie mokyklos esančiame parkelyje.

Tokios veiklos mokinius skatina domėtis, saugoti, rūpintis mus supančia gamta. Svarbiausia, kad į šią veiklą su malonumu įsitraukia ir vaikučių tėveliai.

Pradinių klasių mokytojos Lena Zapalskienė, Daiva Gasėnienė