Pradinukų Kalėdų šventė

minŠiai gražiausiai ir svarbiausiai metų šventei mūsų mokyklos pradinių klasių mokiniai ruošėsi  gerokai iš anksto, dalyvaudami projekte „Kalėdų stebuklo belaukiant“.  Klasėse mirgančiomis girliandomis pasipuošė eglutės, kaip stebuklingi margi varvekliai nuo lubų pakibo spalvoti bumbulai ir dekoracijos, langus ir duris aptūpė  ilgai lauktos, bet taip ir nepasirodę snaigės. Nauja dekoracija pasipuošė koridoriaus stiklinė siena. Visi nekantriai gyveno artėjančių švenčių laukimu. Ir jos atėjo! Fantastišką dovaną  padovanojo „SOS vaikai“ darbuotojos- kiekvienai klasei po Kalėdų senelio laišką su stebuklingomis snaigėmis bei palinkėjimais gerų metų ir… išvyką į Panevėžio J. Miltinio dramos teatro spektaklį  „Ar pažįsti Kalėdų senelį?“

Kelionė į Panevėžį neprailgo, nes kiekvienas miestas, miestelis ir kaimas džiugino mūsų akis įvairiai papuoštomis eglutėmis. Na, o gražiausia, žinoma, buvo Panevėžio miesto eglė ir išradingomis instaliacijomis papuoštas miesto centras. Laiko turėjom daug, tad padarėme foftosesiją.

Teatro salė buvo pilnutėlė. Visi nekantriai laukė spektaklio. Ir jis prasidėjo kiek netikėtai, nes aktoriai pasirodė ne scenoje, o tarp žiūrovų! Buvo daug juoko, plojimų, patrepsėjimų- buvo tikrai labai smagu ir netradiciška.

Namuose, klasėse, laukė dar vienas siurprizas. „SOS vaikai“ darbuotojos kiekvienai klasei įteikė po maišą dovanų. Tačiau labiausiai laukiamas ir mūsų  vilčių nenuvylęs, kad ir šlapiais, nesnieguotais laukais atpūškavo TIKRAS KALĖDŲ SENELIS. Kokiu transportu atvyko, senelis paslapties neišdavė, bet dovanų ir gražių palinkėjimų turėjo kiekvienam.

Pradinių klasių mokytoja    Onutė Grigaliūnienė