Pradinių klasių integruota veikla, skirta Žemės dienai

Mūsų  gimnazijos pradinukai kasmet pažymi Žemės dieną.  Šiemet jie dalyvavo integruotose veiklose ir pamokose.  1  klasėje vyko integruota pasaulio pažinimo ir technologijų pamoka „Pavasario pažymiai“, 3 klasėje – lietuvių kalbos ir technologijų pamoka „Svogūnas ir draugai“. Visi pradinukai  kūrė eilėraščius  Žemei ir juos pristatė parodėlėje.  Bibliotekoje pirmokai surengė piešinių parodėlę „Gandre, gandre, ga ga ga !“, trečiokai – „Sveikiname pavasarį“. Visi  pradinukai dalyvavo  kolektyvinėje  talkoje „DAROM“ ir pririnko ne vieną maišą šiukšlių! Antrokai ir trečiokai    dalyvavo žaidime „Pabėgimo kambarys – ŽEMĖ SERGA“.  Kovo 29 d. vyko  pradinukų susitikimas su girininku Artūru Stankevičiumi, kuris  dalinosi patarimais, kaip saugoti miškus ir jų gyventojus, atsakė į smalsių vaikų klausimus.

Plevėsuojanti Žemės vėliava mums primena, kad kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie švarios gamtinės aplinkos išsaugojimo mažais darbais.

Pradinių klasių mokytoja Nijolė Bernotaitė

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *