Poezijos spektaklis

Balandžio 17 dieną gimnazijoje lankėsi aktorė Donata Kielaitė. Ji parodė  muzikinį poezijos monospektaklį  pagal Juditos Vaičiūnaitės eiles,,Kelionė“. Tai lyrikos šventė kiekvieno poezijos mylėtojo ausims ir akims,  taip pat ir vienas iš būdų paminėti lietuvių poetės Juditos Vaičiūnaitės atminimą. Aktorė Donata Kielaitė kvietė mokinius kartu su spektaklio heroje pakeliauti gyvenimo poezijos keliais ir amžinai aktualių meilės paieškų takais. „Kelionė“ – tai ėjimas į save, persmelktas svaiginančios, kankinančios ir gydančios meilės. Tai kančios, džiaugsmo, susitaikymo su tikrove ir savimi istorija. „Aš nežinau, galbūt mano kuriama herojė išgyvens meilės pilnatvę ir pajus vienybę su savo siela, jos esybe. O gal ir ne, – apie savo spektaklį kalba D. Kielaitė. – Meilė… Juk tai kasdienė mūsų duona, kasdienė malda, kasdienis „mūzų prisilytėjimas”. Spektaklio metu aktorė gitara atliko Federiko Šopeno, Franco Šuberto bei kitų klasikinių kompozitorių kūrinius, o patefonas skleidė sielą virpinančias melodijas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laima Almonaitienė