„Olimpinis mėnuo“ – Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos ir Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas projektas pradinių klasių moksleiviams. Šios iniciatyvos tikslas – bendradarbiaujant su pedagogais skatinti fizinio raštingumo ugdymą, padėti moksleiviams atrasti sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą kaip linksmą ir naudingą veiklą, supažindinti su olimpinėmis vertybėmis bei principais – pagarba, draugyste, tobulėjimu.

2021 metais projekte „Olimpinis mėnuo“ dalyvavo 1900 klasių iš 59 Lietuvos savivaldybių, o tai yra 35 tūkst. pradinių klasių moksleivių, iš jų ir mūsų gimnazijos antrokai.

Į projekto veiklas tradiciškai įsitraukė bei su temomis vaikus supažindino ir olimpiečiai, kurie ne tik kiekvieną savaitę vedė  mankštas, bet ir virtualiai bendravo  su moksleiviais. Iniciatyvą organizuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas. Projektą globoja pirmoji ponia Diana Nausėdienė. Jos parašas yra ir ant mūsų gautų diplomų.

                                    Pradinių klasių mokytoja Rasa Orlienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas