Išvyka į piceriją

Gruodžio 14 dieną  mes, 6 klasės mokiniai, su klasės vadove Diana Freibergiene važiavome į Pakruojį kepti picų.  Vykome į piceriją „Trys berneliai“. Mus pasitiko picerijos šeimininkė   Vika  Šurnaitė. Picerijos šeimininkė supažindino su čia dirbančių žmonių darbu, parodė kiek įvairių picų kepama ir sakė, kad nebūtina tapti kepėja,  jei nori kepti picas.  Svarbiausia,  turėti noro ir tikslą. Dar papasakojo, kad sekmadieniais pas juos ateidavo 11-tokė mergaitė, kuri norėjo užsidirbti pinigų, ir padėdavo kepti picas.  Mes turėjome galimybę patys pabandyti kepti picas. Jas kepti mokė ten dirbanti  picų kepėja buvusi žeimelietė Žavinta. Gavome prijuostes ir kibome į darbą. Vainius, Ivanas,  ir Faustas   kočiojo tešlą, Laurynas tepė padažą, Augustė dėjo sūrį. Pavyko išsikepti labai skanias picas. Picas valgėme su įvairių skonių pateiktais padažais. Sotūs ir  patenkinti  dar  pabuvojome prie Pakruojo miesto kalėdinės eglutės. Dėkojame picerijos šeimininkei Vikai   už šiltą priėmimą ir visiems patariame valgyti picas tik Pakruojo picerijoje „Trys berneliai“.

6 klasės mokinė Kamilė Beinoravičiūtė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *