Integruota lietuvių kalbos mokytojos ir spec. pedagogės veikla 6 klasėje

Kovo 9 dieną vyko integruota pamoka 6 klasėje, kuri apibendrino kelių savaičių veiklos rezultatus – šeštokai pagal iš anksto parengtą scenarijų inscenizavo B. Sruogos „Giesmė apie Gediminą“ epizodus, planšetėse atliko kūrybines užduotis. Per literatūros pamokas perskaitę kūrinio ištraukas, mokiniai atsirinko epizodus inscenizacijai, susiskirstė vaidmenimis, ruošė dekoracijas, ieškojo sceninių drabužių. Į scenarijų įtraukė tekstą iš Bychovco kronikos bei darbo porose rezultatą – rašinio apie žynį Lizdeiką ištraukas.  Pamoka pasisekė, mokiniai patenkinti savo darbo rezultatu, jie patobulino savo kūrybinę ir skaitmeninę kompetencijas.

Lietuvių kalbos mokytoja V. Songailienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *