Integruota anglų kalbos, dailės ir technologijų pamoka 2-oje klasėje

Antros klasės mokiniai su džiaugsmu priėmė mano pasiūlymą dalyvauti tarptautiniame 1-4 klasių integruotame anglų kalbos , dailės ir technologijų kūrybinių darbų virtualiame konkurse „Kuriu žiemužės pasaką“, kurį jau ne pirmus metus organizuoja Vilniaus „Saulės“ privati gimnazija. Konkurso tikslas – skatinti pradinių klasių mokinių kūrybingumą ir gilinti jų anglų kalbos skaitymo ir teksto supratimo įgūdžius.

Idėją apsvarstėme su anglų kalbos mokytoja Virginija Aniūnaite ir lapkričio 24 d. kartu pravedėme anglų kalbos ir dailės, ir technologijų integruotą pamoką, kurios metu mokiniai klausėsi pasakos ,,Pete the Cat Saves Christmas“ anglų kalba, atsakė į klausimus, piešė eskizus šiai pasakai. Eskizai vėliau virto piešiniais. Į konkursą šiais metais atrinkome  ir išsiuntėme Ievos Mustiacaitės piešinį  ,,Ar nieko nepamiršau?“. Palinkėkime jai sėkmės šiame konkurse J

Pradinių klasių mokytoja Rasa Orlienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Šrifto dydžio keitimas
Kontrastas