Įdomiosios pamokos kitoje aplinkoje

Sausio 16 d. Žeimelio gimnazijos pirmokai ir trečiokai, lydimi mokytojų  Nijolės Bernotaitės ir Rasos Orlienės,  lankėsi Panevėžio  Robotikos centre ,,RoboLabas“. Mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje „Jaunieji išradėjai“.  Ši edukacija skirta smalsiems ir kūrybingiems vaikams, kurie nori patirti atradimo džiaugsmą  pasinerdami į neaprėpiamą, netikėtumų kupiną mokslo ir žinių pasaulį. Naudodami programinę įrangą WeDo 2.0 vaikai susipažino su blokinio programavimo pagrindais, mokėsi  rašyti pirmuosius kodus, kūrė ir atgaivino  išmaniuosius LEGO robotus. Savo sukurtus robotukus išbandė specialioje trasoje. Programą užbaigė smagia  fotosesija. Jauniesiems kūrėjams pamoka  labai patiko!

Nijolė Bernotaitė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *