Helovino naktis mokykloje

Spalio 28 dieną Žeimelio gimnazijoje vyko įspūdingas Helovino vakarėlis ir  šių metų 6 –kų „vinis“ – „Naktis mokykloje“. Jau nuo pat pietų renginio organizatoriai sukosi kaip vijurkai, kad spėtų viską parengti iki atvykstant pirmam dalyviui. Juk tai turėjo būti (ir buvo!) intriguojantis ir nepakartojamas renginys. Kai mokinių taryba turi neišsenkančios fantazijos, o klasių auklėtojai nepagaili laiko ir padeda idėjas įgyvendinti, naktinis šėlsmas mokykloje būna nerealus.  Renginio metu vyko nemažai drąsos reikalaujančios orientacinės varžybos, geriausio kostiumo rinkimai, įvairūs žaidimai ir vakaro kulminacija – diskoteka. Bet atėjo laikas poilsiui. Kad ir kaip linksma buvo šokti, teko  dalyviams  nurimti ir vykti namo. Na, o šeštokams  renginys tęsėsi.  Ką veikti mokykloje… naktį??? Netikėtumai, jokių telefonų, šviesos,  nulis miego, žodžiu – tą naktį gyvenimas Žeimelio gimnazijoje virte virė – bene visą naktį  vaikai žaidė tenisą, tinklinį, žiūrėjo filmus,  diskutavo.  Rytą susitvarkėm ir iškeliavom namo. Buvo išties linksma. Todėl tikimės, kad toks vakarėlis – ne paskutinis  nuotykis mokykloje. 6 klasės vadovė D. Freibergienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *