,,Dainuoju Lietuvai“

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ši diena užima ypatingą vietą lietuvių tautos ir Lietuvos valstybės istorijoje. Geltona, žalia ir raudona- tai ne tik saulės, laukų ir kraujo spalva, tai kiekvieno lietuvio pasididžiavimo savo valstybe ir tikėjimo savimi simbolis.

Iškilmingą koncertą ,,Dainuoju Lietuvai“  6-4g klasių mokiniai pradėjo giedodami Lietuvos himną. „Laisvė –tai yra kažkas daugiau, ko net Dievas negali uždrausti žmogui, laisvė bei nepriklausomybė yra niekuo nepakeičiama vertybė“. Šventės vedėjai skaitė eiles apie Lietuvą, jos grožį, o kiekviena klasė dainavo dainas Lietuvai. Mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Irminos Nogobodienės, atliko vis gražesnes dainas. Antrokė Rugilė su mama Daiva sudainavo smagią dainelę. Aštuntokai su auklėtoju S.Zapalskiu atliko dainą ,,Mano kraštas“ Dvyliktokai vaikinai padainavo dainą ,,Lietuvaitė“  Mokiniams buvo gera proga parodyti savo kūrybiškumą ir išradingumą. Šokių būrelio mokiniai, vadovaujami mokytojos Lenos Zapalskienės, pašoko lietuvių liaudies šokį.

Dainuojamos dainos, grojami kūrinėliai ne tik kėlė nuotaiką, bet ir skatino suvokti Vasario 16-osios svarbą ir prasmę, ugdė patriotiškumą. Gimnazijos direktorė padėkojo mokiniams už puikų koncertą. Mokiniai ir mokytojai buvo apdovanoti garbės raštais, padėkomis už sėkmingus pasirodymus ir laimėtas prizines vietas olimpiadose, skaitovų konkurse.  Taip pat buvo pagerbti ir paskatinti mokiniai, I pusmetyje padarę asmeninę pažangą  moksle, labai gerai lankę pamokas.

Direktorės pavaduotoja Laima Almonaitienė