ATVERKIME KALBOS TURTUS

Nuo 2022 m. vasario 16 d. iki 2022 m. kovo 11 d. buvo organizuojama virtuali kūrybinių darbų paroda „Atverkime kalbos turtus“. Parodos tikslas – plėsti ir turtinti vaikų ir jaunimo lietuvių kalbos žodyną, skatinti vaikų domėjimąsi lietuvių kalba, lavinti lietuvių kalbos vartojimą, pritaikant IT bei piešimo techniką, skatinti mokinius tyrinėti lietuvių kalbą ir atrasti jos vaizdingumą. Virtualios parodos organizatorius – naujienų portalas www.manokraštas.lt

Parodos globėjai: Seimo Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko pavaduotoja dr. Vilija Targamadzė ir Valstybinė lietuvių kalbos komisija.

Mūsų gimnazijos 4 klasės mokiniai, vadovaujami klasės mokytojos N. Bernotaitės,  5 klasės mergaitės A. Paplauskaitė ir K. Beinoravičiūtė, 6 klasės mokiniai S. Juknius bei K. Kilinskaitė noriai įsitraukė į šią veiklą. Pradinių klasių mokiniai, naudodami įvairias piešimo technikas, piešė daiktą ir ant priešinio kūrybiškai įkomponavo daiktą apibūdinančius būdvardžius, o vyresnių klasių mokiniai naudojo originalias, pačių fotografuotas nuotraukas, kuriose nufotografuotas konkretus daiktas, ir ant nuotraukų,  naudodami įvairias IT programas, surašė daiktą apibūdinančius būdvardžius. Vaikai daug dirbo,  pateikė parodai meniškus ir kūrybiškus darbus. Nuoširdžiai dėkojame dalyviams už jų norą domėtis lietuvių kalba. Pasibaigus parodai mokiniai apdovanoti padėkos raštais. Visi darbai eksponuojami naujienų portale www. manokraštas.lt, rubrikoje Virtuali paroda „Atverkime kalbos turtus“.

Mokytoja D. Freibergienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.